ASPI-0804T-2R2M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-0804T-2R2M-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Abracon Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 7A 12 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.ASPI-0804T-2R2M-T.pdf2.ASPI-0804T-2R2M-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
700 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASPI-0804T-2R2M-T Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 7A 12 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 102337 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ASPI-0804T-2R2M-T.pdf2.ASPI-0804T-2R2M-T.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά ASPI-0804T
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα ASPI-0804T-2R2M-T-ND
ASPI-0804T-2R2M-TTR
ASPI0804T2R2MT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.205" (5.21mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 7A 12 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 12 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 7A