AMPMDGD-8.1920T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS XO 8.1920MHZ ST
Φύλλα δεδομένων: AMPMDGD-8.1920T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AMPMDGD-8.1920T Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή OSC MEMS XO 8.1920MHZ ST Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80681 pcs Φύλλο δεδομένων AMPMDGD-8.1920T.pdf
Σχετικά προϊόντα
AMPMEDA-1.0000T
AMPMEDA-1.0000T
Περιγραφή: OSC MEMS XO 1.0000MHZ OE
Σε απόθεμα: 87297 pcs
Κατεβάστε: AMPMEDA-1.0000T.pdf
RFQ
AMPMDGD-8.1920T3
AMPMDGD-8.1920T3
Κατεβάστε: AMPMDGD-8.1920T3.pdf
RFQ
AMPMDGD-75.0000T3
AMPMDGD-75.0000T3
Περιγραφή: OSC MEMS XO 75.0000MHZ ST
Κατεβάστε: AMPMDGD-75.0000T3.pdf
AMPMDGD-8.1920
AMPMDGD-8.1920