AMPMDGA-2.5000
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS XO 2.5000MHZ OE
Φύλλα δεδομένων: AMPMDGA-2.5000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
980 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AMPMDGA-2.5000 Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή OSC MEMS XO 2.5000MHZ OE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84661 pcs Φύλλο δεδομένων AMPMDGA-2.5000.pdf
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Λεπτομερής περιγραφή Oscillator
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AMPMDGA-2.097152T3
AMPMDGA-2.097152T3
Περιγραφή: OSC MEMS XO 2.0972MHZ OE
Σε απόθεμα: 85772 pcs
Κατεβάστε: AMPMDGA-2.097152T3.pdf
RFQ
Περιγραφή: OSC MEMS XO 20.0000MHZ OE
Σε απόθεμα: 97573 pcs
Κατεβάστε: AMPMDGA-20.0000T3.pdf
RFQ
AMPMDGA-2.5000T3
AMPMDGA-2.5000T3
Κατεβάστε: AMPMDGA-2.5000T3.pdf
AMPMDGA-2.5000T
AMPMDGA-2.5000T