AMPMDFD-62.5000
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS XO 62.5000MHZ ST
Φύλλα δεδομένων: AMPMDFD-62.5000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
980 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AMPMDFD-62.5000 Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή OSC MEMS XO 62.5000MHZ ST Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70786 pcs Φύλλο δεδομένων AMPMDFD-62.5000.pdf
Σχετικά προϊόντα
AMPMDFD-64.0000
AMPMDFD-64.0000
Περιγραφή: OSC MEMS XO 64.0000MHZ ST
Σε απόθεμα: 74727 pcs
Κατεβάστε: AMPMDFD-64.0000.pdf
RFQ
AMPMDFD-62.5000T3
AMPMDFD-62.5000T3
Σε απόθεμα: 71552 pcs
Κατεβάστε: AMPMDFD-62.5000T3.pdf
RFQ
Περιγραφή: OSC MEMS XO 6.7800MHZ ST
Κατεβάστε: AMPMDFD-6.7800.pdf
AMPMDFD-62.5000T
AMPMDFD-62.5000T