AMPMDFC-2.4576
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS XO 2.4576MHZ OE
Φύλλα δεδομένων: AMPMDFC-2.4576.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
980 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AMPMDFC-2.4576 Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή OSC MEMS XO 2.4576MHZ OE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63342 pcs Φύλλο δεδομένων AMPMDFC-2.4576.pdf
Σχετικά προϊόντα
AMPMDFC-2.097152T3
AMPMDFC-2.097152T3
Περιγραφή: OSC MEMS XO 2.0972MHZ OE
Σε απόθεμα: 83980 pcs
Κατεβάστε: AMPMDFC-2.097152T3.pdf
RFQ
AMPMDFC-2.097152
AMPMDFC-2.097152
Σε απόθεμα: 76778 pcs
Κατεβάστε: AMPMDFC-2.097152.pdf
RFQ
AMPMDFC-2.4576T3
AMPMDFC-2.4576T3
Κατεβάστε: AMPMDFC-2.4576T3.pdf
Περιγραφή: OSC MEMS XO 2.5000MHZ OE
Κατεβάστε: AMPMDFC-2.5000T3.pdf
AMPMDFC-2.4576T
AMPMDFC-2.4576T