AMPMDFB-2.4576
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS XO 2.4576MHZ ST
Φύλλα δεδομένων: AMPMDFB-2.4576.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
980 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AMPMDFB-2.4576 Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή OSC MEMS XO 2.4576MHZ ST Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69101 pcs Φύλλο δεδομένων AMPMDFB-2.4576.pdf
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Λεπτομερής περιγραφή Oscillator
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AMPMDFB-2.5000
AMPMDFB-2.5000
Περιγραφή: OSC MEMS XO 2.5000MHZ ST
Σε απόθεμα: 81406 pcs
Κατεβάστε: AMPMDFB-2.5000.pdf
RFQ
AMPMDFB-2.097152T3
AMPMDFB-2.097152T3
Περιγραφή: OSC MEMS XO 2.0972MHZ ST
Σε απόθεμα: 84597 pcs
Κατεβάστε: AMPMDFB-2.097152T3.pdf
RFQ
AMPMDFB-2.4576T3
AMPMDFB-2.4576T3
Κατεβάστε: AMPMDFB-2.4576T3.pdf
AMPMDFB-2.4576T
AMPMDFB-2.4576T