AMPMDEC-33.3333T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS XO 33.3333MHZ OE
Φύλλα δεδομένων: AMPMDEC-33.3333T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AMPMDEC-33.3333T Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή OSC MEMS XO 33.3333MHZ OE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80041 pcs Φύλλο δεδομένων AMPMDEC-33.3333T.pdf
Σχετικά προϊόντα
AMPMDEC-35.0000
AMPMDEC-35.0000
Περιγραφή: OSC MEMS XO 35.0000MHZ OE
Σε απόθεμα: 74183 pcs
Κατεβάστε: AMPMDEC-35.0000.pdf
RFQ
AMPMDEC-34.0000T
AMPMDEC-34.0000T
Περιγραφή: OSC MEMS XO 34.0000MHZ OE
Κατεβάστε: AMPMDEC-34.0000T.pdf
RFQ
AMPMDEC-33.3333T3
AMPMDEC-33.3333T3