AMPMDDC-19.2000
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS XO 19.2000MHZ OE
Φύλλα δεδομένων: AMPMDDC-19.2000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
980 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AMPMDDC-19.2000 Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή OSC MEMS XO 19.2000MHZ OE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72881 pcs Φύλλο δεδομένων AMPMDDC-19.2000.pdf
Σχετικά προϊόντα
AMPMDDC-18.0000T
AMPMDDC-18.0000T
Περιγραφή: OSC MEMS XO 18.0000MHZ OE
Σε απόθεμα: 73039 pcs
Κατεβάστε: AMPMDDC-18.0000T.pdf
RFQ
Περιγραφή: OSC MEMS XO 18.4320MHZ OE
Σε απόθεμα: 68068 pcs
Κατεβάστε: AMPMDDC-18.4320T.pdf
RFQ
AMPMDDC-19.2000T
AMPMDDC-19.2000T
Κατεβάστε: AMPMDDC-19.2000T.pdf
Περιγραφή: OSC MEMS XO 19.6608MHZ OE
AMPMDDC-19.6608
AMPMDDC-19.6608
Κατεβάστε: AMPMDDC-19.6608.pdf
AMPMDDC-19.2000T3
AMPMDDC-19.2000T3