AMPMDDB-33.3333
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS XO 33.3333MHZ ST
Φύλλα δεδομένων: AMPMDDB-33.3333.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
980 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AMPMDDB-33.3333 Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή OSC MEMS XO 33.3333MHZ ST Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78410 pcs Φύλλο δεδομένων AMPMDDB-33.3333.pdf
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Λεπτομερής περιγραφή Oscillator
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AMPMDDB-33.333333T3
AMPMDDB-33.333333T3
Σε απόθεμα: 82041 pcs
Κατεβάστε: AMPMDDB-33.333333T3.pdf
RFQ
AMPMDDB-33.33333T
AMPMDDB-33.33333T
Σε απόθεμα: 68953 pcs
Κατεβάστε: AMPMDDB-33.33333T.pdf
RFQ
AMPMDDB-33.3330T3
AMPMDDB-33.3330T3
Περιγραφή: OSC MEMS XO 33.3330MHZ ST
Κατεβάστε: AMPMDDB-33.3330T3.pdf
AMPMDDB-33.3300T
AMPMDDB-33.3300T
Περιγραφή: OSC MEMS XO 33.3300MHZ ST
Κατεβάστε: AMPMDDB-33.3300T.pdf
AMPMDDB-33.333333
AMPMDDB-33.333333