AMPDDFI-A13T
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS XO DUAL OUTPUT
Φύλλα δεδομένων: AMPDDFI-A13T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AMPDDFI-A13T
Αριθμός εξαρτήματος AMPDDFI-A13T Κατασκευαστής Abracon Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 55508 pcs Φύλλο δεδομένων AMPDDFI-A13T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά AMPD
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 4-VLGA
Παραγωγή - Αλλα ονόματα 535-14607-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Ύψος 0.035" (0.89mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα - Έξοδος 4 -
Συχνότητα - Έξοδος 3 - Συχνότητα - Έξοδος 2 -
Συχνότητα - Υλοποίηση 1 6.1298496MHz, 6.16791MHz Λεπτομερής περιγραφή XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V 4-VLGA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.3mA (Typ) Βασικό συντονιστή MEMS