AIML-0805-R068K-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AIML-0805-R068K-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Abracon Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 68NH 300MA 200 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.AIML-0805-R068K-T.pdf2.AIML-0805-R068K-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AIML-0805-R068K-T Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή FIXED IND 68NH 300MA 200 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1618870 pcs Φύλλο δεδομένων 1.AIML-0805-R068K-T.pdf2.AIML-0805-R068K-T.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά AIML-0805
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 15 @ 50MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 535-11643-2
AIML-0805-R068K-T-ND
AIML0805R068KT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz
Επαγωγή 68nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.041" (1.05mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 280MHz Λεπτομερής περιγραφή 68nH Shielded Multilayer Inductor 300mA 200 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 200 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA