AIAC-4125C-R169J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AIAC-4125C-R169J-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Abracon Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 169NH 3A 12 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: AIAC-4125C-R169J-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AIAC-4125C-R169J-T Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή FIXED IND 169NH 3A 12 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 143550 pcs Φύλλο δεδομένων AIAC-4125C-R169J-T.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" L x 0.173" W (9.00mm x 4.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά AIAC-4125C
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 100 @ 50MHz
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 535-12008-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Air Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz
Επαγωγή 169nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 800MHz Λεπτομερής περιγραφή 169nH Unshielded Wirewound Inductor 3A 12 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 12 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3A