AFS418S3
Abracon CorporationAbracon Corporation
AFS418S3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: AFS418S3
Κατασκευαστής / Μάρκα: Abracon Corporation
Περιγραφή προϊόντος FILTER SAW 418MHZ 6SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.AFS418S3.pdf2.AFS418S3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AFS418S3
Αριθμός εξαρτήματος AFS418S3 Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή FILTER SAW 418MHZ 6SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62694 pcs Φύλλο δεδομένων 1.AFS418S3.pdf2.AFS418S3.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Αλλα ονόματα 300-9245-1
300-9245-1-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απώλεια εισαγωγής 4.5dB Ύψος (Max) 0.059" (1.50mm)
Συχνότητα - Κέντρο 418MHz εύρος ζώνης 4MHz