W4L14Z474MAT1S
AVX CorporationAVX Corporation
W4L14Z474MAT1S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.47UF 4V X7S 0306
Φύλλα δεδομένων: 1.W4L14Z474MAT1S.pdf2.W4L14Z474MAT1S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος W4L14Z474MAT1S Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.47UF 4V X7S 0306 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 110189 pcs Φύλλο δεδομένων 1.W4L14Z474MAT1S.pdf2.W4L14Z474MAT1S.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7S
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm) Σειρά IDC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0306 (0816 Metric) Αλλα ονόματα 478-6617-2
W4L14Z474MAT1S/4K
W4L14Z474MAT1S\4K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL (Multi-Terminal) Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X7S 0306 (0816 Metric)
χωρητικότητα 0.47µF εφαρμογές Bypass, Decoupling