W3A45C473MAT2F
AVX CorporationAVX Corporation
W3A45C473MAT2F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP ARRAY 0.047UF 50V X7R 0612
Φύλλα δεδομένων: 1.W3A45C473MAT2F.pdf2.W3A45C473MAT2F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος W3A45C473MAT2F Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP ARRAY 0.047UF 50V X7R 0612 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 329760 pcs Φύλλο δεδομένων 1.W3A45C473MAT2F.pdf2.W3A45C473MAT2F.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.053" (1.35mm)
διηλεκτρικό υλικό Ceramic Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF Isolated Capacitor 4 Array 50V X7R 0612 (1632 Metric)
κύκλωμα Τύπος Isolated χωρητικότητα 0.047µF