W3A45C153MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W3A45C153MAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP ARRAY 0.015UF 50V X7R 0612
Φύλλα δεδομένων: 1.W3A45C153MAT2A.pdf2.W3A45C153MAT2A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος W3A45C153MAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP ARRAY 0.015UF 50V X7R 0612 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5657 pcs Φύλλο δεδομένων 1.W3A45C153MAT2A.pdf2.W3A45C153MAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.053" (1.35mm) διηλεκτρικό υλικό Ceramic
Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF Isolated Capacitor 4 Array 50V X7R 0612 (1632 Metric) κύκλωμα Τύπος Isolated
χωρητικότητα 0.015µF