W3A43C152MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W3A43C152MAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP ARRAY 1500PF 25V X7R 0612
Φύλλα δεδομένων: 1.W3A43C152MAT2A.pdf2.W3A43C152MAT2A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος W3A43C152MAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP ARRAY 1500PF 25V X7R 0612 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4303 pcs Φύλλο δεδομένων 1.W3A43C152MAT2A.pdf2.W3A43C152MAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Σειρά IPC Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0612 (1632 Metric)
Αριθμός των πυκνωτών 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.053" (1.35mm) διηλεκτρικό υλικό Ceramic
Λεπτομερής περιγραφή 1500pF Isolated Capacitor 4 Array 25V X7R 0612 (1632 Metric) κύκλωμα Τύπος Isolated
χωρητικότητα 1500pF