W2A4YC471MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W2A4YC471MAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP ARRAY 470PF 16V X7R 0508
Φύλλα δεδομένων: 1.W2A4YC471MAT2A.pdf2.W2A4YC471MAT2A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος W2A4YC471MAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP ARRAY 470PF 16V X7R 0508 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4494 pcs Φύλλο δεδομένων 1.W2A4YC471MAT2A.pdf2.W2A4YC471MAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.94mm) διηλεκτρικό υλικό Ceramic
Λεπτομερής περιγραφή 470pF Isolated Capacitor 4 Array 16V X7R 0508 (1220 Metric) κύκλωμα Τύπος Isolated
χωρητικότητα 470pF