W2A4YA100JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W2A4YA100JAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP ARRAY 10PF 16V NP0 0508
Φύλλα δεδομένων: 1.W2A4YA100JAT2A.pdf2.W2A4YA100JAT2A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος W2A4YA100JAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP ARRAY 10PF 16V NP0 0508 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5272 pcs Φύλλο δεδομένων 1.W2A4YA100JAT2A.pdf2.W2A4YA100JAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Σειρά IPC Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0508 (1220 Metric)
Αριθμός των πυκνωτών 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.94mm) διηλεκτρικό υλικό Ceramic
Λεπτομερής περιγραφή 10pF Isolated Capacitor 4 Array 16V C0G, NP0 0508 (1220 Metric) κύκλωμα Τύπος Isolated
χωρητικότητα 10pF