W2A41C471MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W2A41C471MAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP ARRAY 470PF 100V X7R 0508
Φύλλα δεδομένων: 1.W2A41C471MAT2A.pdf2.W2A41C471MAT2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος W2A41C471MAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP ARRAY 470PF 100V X7R 0508 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 690059 pcs Φύλλο δεδομένων 1.W2A41C471MAT2A.pdf2.W2A41C471MAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.083" L x 0.051" W (2.10mm x 1.30mm)
Σειρά IPC Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0508 (1220 Metric)
Αλλα ονόματα 478-2880-2 Αριθμός των πυκνωτών 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.94mm) διηλεκτρικό υλικό Ceramic
Λεπτομερής περιγραφή 470pF Isolated Capacitor 4 Array 100V X7R 0508 (1220 Metric) κύκλωμα Τύπος Isolated
χωρητικότητα 470pF