W2A2ZC473MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W2A2ZC473MAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP ARRAY 0.047UF 10V X7R 0508
Φύλλα δεδομένων: 1.W2A2ZC473MAT2A.pdf2.W2A2ZC473MAT2A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος W2A2ZC473MAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP ARRAY 0.047UF 10V X7R 0508 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5537 pcs Φύλλο δεδομένων 1.W2A2ZC473MAT2A.pdf2.W2A2ZC473MAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Σειρά IPC Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0508 (1220 Metric)
Αριθμός των πυκνωτών 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.94mm) διηλεκτρικό υλικό Ceramic
Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF Isolated Capacitor 2 Array 10V X7R 0508 (1220 Metric) κύκλωμα Τύπος Isolated
χωρητικότητα 0.047µF