W1A23C682MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ARRAY 6800PF 25V X7R 0504
Φύλλα δεδομένων: W1A23C682MAT2A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος W1A23C682MAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP ARRAY 6800PF 25V X7R 0504 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5278 pcs Φύλλο δεδομένων W1A23C682MAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Σειρά IPC Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0504 (1410 Metric)
Αριθμός των πυκνωτών 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.66mm) διηλεκτρικό υλικό Ceramic
Λεπτομερής περιγραφή 6800pF Isolated Capacitor 2 Array 25V X7R 0504 (1410 Metric) κύκλωμα Τύπος Isolated
χωρητικότητα 6800pF