VJ13PC0480KBA
AVX CorporationAVX Corporation
VJ13PC0480KBA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 60.5V 250A 1210
Φύλλα δεδομένων: VJ13PC0480KBA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VJ13PC0480KBA
Αριθμός εξαρτήματος VJ13PC0480KBA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή VARISTOR 60.5V 250A 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 150694 pcs Φύλλο δεδομένων VJ13PC0480KBA.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 60.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 54.5V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 66.5V Σειρά -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα 478-4758-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 48V
Μέγιστη AC Volts 34V Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 1.2J
Λεπτομερής περιγραφή 60.5V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 250A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 500pF @ 1kHz