VGAS121030H620DP
AVX CorporationAVX Corporation
VGAS121030H620DP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 41V 280A 1210
Φύλλα δεδομένων: VGAS121030H620DP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VGAS121030H620DP Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή VARISTOR 41V 280A 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 140670 pcs Φύλλο δεδομένων VGAS121030H620DP.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 41V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 36.9V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 45.1V Σειρά TransGuard®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα 478-9652-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 30V
Μέγιστη AC Volts 21V Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 1.2J
Λεπτομερής περιγραφή 41V 280A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1210 (3225 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 280A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1000pF @ 1kHz