VE09M00251K
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 1.2KA DISC 9MM
Φύλλα δεδομένων: VE09M00251K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VE09M00251K
Αριθμός εξαρτήματος VE09M00251K Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή VARISTOR 390V 1.2KA DISC 9MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5552 pcs Φύλλο δεδομένων VE09M00251K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 351V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 9mm
Αλλα ονόματα 478-2169
VE09M00251K--
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 320V
Μέγιστη AC Volts 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 7.3J Λεπτομερής περιγραφή 390V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 130pF @ 1kHz