VE09M00151K
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 240V 1.2KA DISC 9MM
Φύλλα δεδομένων: VE09M00151K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VE09M00151K
Αριθμός εξαρτήματος VE09M00151K Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή VARISTOR 240V 1.2KA DISC 9MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4015 pcs Φύλλο δεδομένων VE09M00151K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 240V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 216V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 264V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 9mm
Αλλα ονόματα 478-2149
VE09M00151K--
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 200V
Μέγιστη AC Volts 150V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 4.1J Λεπτομερής περιγραφή 240V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 220pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
VE09M00140K--
VE09M00140K--
Περιγραφή: VARISTOR 22V 250A DISC 9MM
Σε απόθεμα: 4789 pcs
Κατεβάστε: VE09M00140K--.pdf
RFQ
VE09M00151KDD
VE09M00151KDD