VE07P00211K
AVX CorporationAVX Corporation
VE07P00211K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 330V 800A DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: VE07P00211K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VE07P00211K
Αριθμός εξαρτήματος VE07P00211K Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή VARISTOR 330V 800A DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4209 pcs Φύλλο δεδομένων VE07P00211K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 330V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 297V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 363V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα 478-2207
VE07P00211K--
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 275V
Μέγιστη AC Volts 210V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 13J Λεπτομερής περιγραφή 330V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 800A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 60pF @ 1kHz