VCUG080150L1DP
AVX CorporationAVX Corporation
VCUG080150L1DP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 31.1V 30A 0805
Φύλλα δεδομένων: VCUG080150L1DP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VCUG080150L1DP Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή VARISTOR 31.1V 30A 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 755998 pcs Φύλλο δεδομένων VCUG080150L1DP.pdf
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 31.1V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 478-5585-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 15V
Μέγιστη AC Volts 11V Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.10J
Λεπτομερής περιγραφή 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 30A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 120pF @ 1kHz