VC20MA0160KBA
AVX CorporationAVX Corporation
VC20MA0160KBA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 24.5V 200A 1206
Φύλλα δεδομένων: VC20MA0160KBA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VC20MA0160KBA
Αριθμός εξαρτήματος VC20MA0160KBA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή VARISTOR 24.5V 200A 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 273596 pcs Φύλλο δεδομένων VC20MA0160KBA.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 24.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 22.05V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 26.95V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Αλλα ονόματα 478-4759-2
VC20MA0160KBA-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 16V
Μέγιστη AC Volts 14V Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.60J
Λεπτομερής περιγραφή 24.5V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 200A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 800pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
VC20-3A-AC120V-K
VC20-3A-AC120V-K
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE 3PST 20A 120V
Κατεβάστε: VC20-3A-AC120V-K.pdf
RFQ
VC215AF
VC215AF
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: 3M VIRTUA CCS PROTECTIVE 1=1PC
Κατεβάστε: VC215AF.pdf
RFQ
VC2-01
VC2-01
Κατασκευαστές: Carling Technologies
Περιγραφή: CONNECTOR HOUSING BLACK
Κατεβάστε: VC2-01.pdf
VC2220K122R020
VC2220K122R020
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: VARISTOR 33V 1.2KA 2220
Κατεβάστε: VC2220K122R020.pdf
VC2220K122R017
VC2220K122R017
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: VARISTOR 27V 1.2KA 2220