VC15MA0160KBA
AVX CorporationAVX Corporation
VC15MA0160KBA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 24.5V 1.2KA 2220
Φύλλα δεδομένων: VC15MA0160KBA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VC15MA0160KBA
Αριθμός εξαρτήματος VC15MA0160KBA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή VARISTOR 24.5V 1.2KA 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66477 pcs Φύλλο δεδομένων VC15MA0160KBA.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 24.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 22.05V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 26.95V Σειρά -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric)
Αλλα ονόματα 478-2533-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 16V
Μέγιστη AC Volts 14V Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 5.8J
Λεπτομερής περιγραφή 24.5V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2220 (5750 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 11000pF @ 1kHz