VC120630D650DP
AVX CorporationAVX Corporation
VC120630D650DP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 41V 120A 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.VC120630D650DP.pdf2.VC120630D650DP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VC120630D650DP Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή VARISTOR 41V 120A 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 253554 pcs Φύλλο δεδομένων 1.VC120630D650DP.pdf2.VC120630D650DP.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 41V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 36.9V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 45.1V Σειρά TransGuard®
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Αλλα ονόματα 478-2523-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 30V
Μέγιστη AC Volts 21V Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.40J
Λεπτομερής περιγραφή 41V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 120A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 600pF @ 1kHz