TRJB335M025RRJ
AVX CorporationAVX Corporation
TRJB335M025RRJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 3.3UF 20% 25V SMD
Φύλλα δεδομένων: TRJB335M025RRJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TRJB335M025RRJ Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 3.3UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 236993 pcs Φύλλο δεδομένων TRJB335M025RRJ.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά TRJ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric), 1210 Αλλα ονόματα 478-4954-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.74 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric), 1210 3.74 Ohm χωρητικότητα 3.3µF