TPCL475J010R5000
AVX CorporationAVX Corporation
TPCL475J010R5000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 4.7UF 10V 5% 0603
Φύλλα δεδομένων: TPCL475J010R5000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TPCL475J010R5000 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 4.7UF 10V 5% 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5340 pcs Φύλλο δεδομένων TPCL475J010R5000.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Σειρά TACmicrochip®, TPC Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός L Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5 Ohm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0603 (1608 Metric) 5 Ohm @ 100kHz χωρητικότητα 4.7µF