TPCL225M016R5000
AVX CorporationAVX Corporation
TPCL225M016R5000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 2.2UF 16V 20% 0603
Φύλλα δεδομένων: TPCL225M016R5000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TPCL225M016R5000 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 2.2UF 16V 20% 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73299 pcs Φύλλο δεδομένων TPCL225M016R5000.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Σειρά TACmicrochip®, TPC Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός L
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5 Ohm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 16V 0603 (1608 Metric) 5 Ohm @ 100kHz
χωρητικότητα 2.2µF