TLJT227M006R2000
AVX CorporationAVX Corporation
TLJT227M006R2000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 220UF 20% 6.3V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.TLJT227M006R2000.pdf2.TLJT227M006R2000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TLJT227M006R2000 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 220UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81884 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TLJT227M006R2000.pdf2.TLJT227M006R2000.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά TLJ Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric), 1210 Αλλα ονόματα 478-5989-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός T Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 220µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric), 1210 2 Ohm χωρητικότητα 220µF