TLCL336M004RTA
AVX CorporationAVX Corporation
TLCL336M004RTA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 33UF 4V 20% 0603
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TLCL336M004RTA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 33UF 4V 20% 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81080 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Σειρά TLC Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός L
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7.5 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 33µF Molded Tantalum Capacitors 4V 0603 (1608 Metric) 7.5 Ohm
χωρητικότητα 33µF