THJD476M016R
AVX CorporationAVX Corporation
THJD476M016R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 47UF 16V 20% 2917
Φύλλα δεδομένων: THJD476M016R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του THJD476M016R
Αριθμός εξαρτήματος THJD476M016R Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 47UF 16V 20% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87363 pcs Φύλλο δεδομένων THJD476M016R.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά THJ Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Αλλα ονόματα Q2724756A
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 900 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 47µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 900 mOhm χωρητικότητα 47µF