TCJB336M010R0200
AVX CorporationAVX Corporation
TCJB336M010R0200 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 33UF 10V 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.TCJB336M010R0200.pdf2.TCJB336M010R0200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCJB336M010R0200 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT POLY 33UF 10V 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 157506 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TCJB336M010R0200.pdf2.TCJB336M010R0200.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά TCJ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric), 1210
Αλλα ονόματα 478-3138-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 200 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1411 (3528 Metric), 1210 200 mOhm χωρητικότητα 33µF