TAZH106K035CSSB0023
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 10% 35V 2915
Φύλλα δεδομένων: TAZH106K035CSSB0023.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TAZH106K035CSSB0023 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 10UF 10% 35V 2915 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ζητήστε επαλήθευση αποθέματος / RoHS μη συμμορφούμενη
Διαθέσιμη ποσότητα 10228 pcs Φύλλο δεδομένων TAZH106K035CSSB0023.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/11, TAZ Ακροαματικότητα COTS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2915 (7338 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.125" (3.17mm) Χαρακτηριστικά High Reliability
Ποσοστό αποτυχίας B (0.1%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 500 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2915 (7338 Metric) 500 mOhm @ 100kHz χωρητικότητα 10µF