TAP686M010SRW
AVX CorporationAVX Corporation
TAP686M010SRW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 68UF 10V 20% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP686M010SRW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAP686M010SRW
Αριθμός εξαρτήματος TAP686M010SRW Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 68UF 10V 20% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90656 pcs Φύλλο δεδομένων TAP686M010SRW.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia (7.00mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός H
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.3 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 1.3 Ohm
χωρητικότητα 68µF