TAP685M050CCSY
AVX CorporationAVX Corporation
TAP685M050CCSY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 6.8UF 50V 20% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP685M050CCSY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TAP685M050CCSY Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 6.8UF 50V 20% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67777 pcs Φύλλο δεδομένων TAP685M050CCSY.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia (7.00mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός H
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 2 Ohm
χωρητικότητα 6.8µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TAP685M035SRW
TAP685M035SRW
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP TANT 6.8UF 35V 20% RADIAL
Σε απόθεμα: 161749 pcs
Κατεβάστε: TAP685M035SRW.pdf
RFQ
TAP685M035SCS
TAP685M035SCS
Κατεβάστε: TAP685M035SCS.pdf
RFQ
TAP685M050CCS
TAP685M050CCS