TAP685K006CCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP685K006CCS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 6.8UF 6.3V 10% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP685K006CCS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAP685K006CCS
Αριθμός εξαρτήματος TAP685K006CCS Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 6.8UF 6.3V 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 248882 pcs Φύλλο δεδομένων TAP685K006CCS.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia (4.50mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.335" (8.50mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 8 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial 8 Ohm
χωρητικότητα 6.8µF