TAP476M010SLZ
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 47UF 10V 20% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP476M010SLZ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAP476M010SLZ
Αριθμός εξαρτήματος TAP476M010SLZ Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 47UF 10V 20% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89205 pcs Φύλλο δεδομένων TAP476M010SLZ.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" Dia (6.50mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός G
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.7 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 1.7 Ohm
χωρητικότητα 47µF