TAP475M050HSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP475M050HSB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 4.7UF 50V 20% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP475M050HSB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAP475M050HSB
Αριθμός εξαρτήματος TAP475M050HSB Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 4.7UF 50V 20% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 109610 pcs Φύλλο δεδομένων TAP475M050HSB.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" Dia (6.50mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός G
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.250" (6.35mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.453" (11.50mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.5 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 2.5 Ohm
χωρητικότητα 4.7µF