TAP475M035CRS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP475M035CRS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 4.7UF 35V 20% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP475M035CRS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAP475M035CRS
Αριθμός εξαρτήματος TAP475M035CRS Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 4.7UF 35V 20% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 170754 pcs Φύλλο δεδομένων TAP475M035CRS.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia (5.50mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός E
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 3 Ohm
χωρητικότητα 4.7µF