TAP224M035CCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP224M035CCS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 0.22UF 35V 20% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP224M035CCS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAP224M035CCS
Αριθμός εξαρτήματος TAP224M035CCS Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 0.22UF 35V 20% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 295803 pcs Φύλλο δεδομένων TAP224M035CCS.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia (4.50mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.335" (8.50mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 17 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 17 Ohm
χωρητικότητα 0.22µF