TAP157M016HSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP157M016HSB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 150UF 16V 20% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP157M016HSB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAP157M016HSB
Αριθμός εξαρτήματος TAP157M016HSB Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 150UF 16V 20% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23183 pcs Φύλλο δεδομένων TAP157M016HSB.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia (9.00mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός N
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.250" (6.35mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.630" (16.00mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 600 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 150µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 600 mOhm
χωρητικότητα 150µF