TAP157K010HSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP157K010HSB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 150UF 10V 10% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP157K010HSB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAP157K010HSB
Αριθμός εξαρτήματος TAP157K010HSB Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 150UF 10V 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31249 pcs Φύλλο δεδομένων TAP157K010HSB.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia (9.00mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός N
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.250" (6.35mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.630" (16.00mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 800 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 150µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 800 mOhm
χωρητικότητα 150µF