TAP156M025FCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP156M025FCS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 15UF 25V 20% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP156M025FCS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAP156M025FCS
Αριθμός εξαρτήματος TAP156M025FCS Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 15UF 25V 20% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65470 pcs Φύλλο δεδομένων TAP156M025FCS.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia (6.00mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός F
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.453" (11.50mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 2 Ohm
χωρητικότητα 15µF