TAP156K020GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP156K020GSB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 15UF 20V 10% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP156K020GSB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAP156K020GSB
Αριθμός εξαρτήματος TAP156K020GSB Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 15UF 20V 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 147995 pcs Φύλλο δεδομένων TAP156K020GSB.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia (6.00mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός F
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.125" (3.18mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.453" (11.50mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.3 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V Radial 2.3 Ohm
χωρητικότητα 15µF